کارواش سیار به روش نانو

کارواش همیشه یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های افرادی است که از خودروی شخصی استفاده می‌کنند؛ در اکثر موارد، ماندن در صف‌های طولانی کارواش و یا پرداخت انعام باعث ناراحتی زیادی برای این افراد می‌شود . با پیشرفت تکنولوژی، کارواش‌های سیار و یا کارواش در محل ، اعم از کارواش نانو به‌وجود آمدند.


کارواش در محل مزیت‌های زیادی داره؛ با وجود کمبود آب و تلاش در جهت کاهش مصرف انرژی، کارواش سیار، بسیار بهینه‌ است. این روزها با وجود ترافیک شهری و آلودگی‌های هوا مخصوصا در روزهای سرد سال، مقرون به صرفه‌ترین کار، استفاده از کارواش در محل است. به این روش هم خدمات مربوط به کارواش رو ارزون‌تر دریافت می‌کنید و هم خودروی شما با کیفیت بالاتر و بهتری شسته می‌شود .


کارواش نانو سیار
کارواش سیار به روش نانو صورت می‌گیرد . کارواش نانو از جدیدترین نوع کارواش بدون آب محسوب می‌شه.  کارواش سیار نانو، یک روش جدید برای شستشوی خودروی شماست. این کارواش نانو بدون آب بوده و اصطلاحا به‌ آن کارواش بدون آب می گویند . در کارواش نانو از نوعی مواد خاص بر بدنه خودرو و نوعی واکس برای داخل خودرو استفاده می‌شود . در زمانی‌که سطح خودرو با مواد نانو پوشانده می‌شود ، با خاصیتی که دارند مانع از نفوذ ذرات و جرم‌های محیطی مثل کثیفی ، گرد وغبار و … و حتی آب بر روی سطح شده و در نتیجه بعد از استفاده از کارواش نانو ، خاصیت آب‌گریزی بر روی سطح خودرو ایجاد می‌کند .


+++ مزایای استفاده از کارواش نانو +++


– سرویس‌دهی توسط متخصصین حرفه‌ای
– صرفه‌جویی در آب، زمان و هزینه
– سرویس‌دهی در همه مکان‌ها (منزل، پارکینگ، محل کار و مجتمع ها و … )
– ارائه خدمات در محل بدون نیاز به جابجایی
– درخشندگی، شفافیت و تمیزی بالای خودرو
– دیرتر کثیف شدن خودرو به دلیل استفاده از مواد نانو
– حفظ رنگ خودرو در مقابل عوامل محیطی
– محافظت از محیط زیست و آلوده نشدن طبیعت
– استفاده از پارچه‌های مایکروفایبر که ضدخش بوده و اثری از خود برروی رنگ بدنه خودرو باقی نمی‌گذاره.
– حفظ رنگ خودرو و همچنین سالم موندن قطعات خودرو، چرا که مثل روش‌های سنتی، فشار آب زیاد وجود نداره.
– کاهش چسبندگی گرد و غبار بر روی سطح اتومبیل
– کارواش بدون آب نانو چطور و به چه صورتی عمل می کند؟ در تمیز کردن با آب خالی یا مواد شوینده و آب مولکول های آب یا شوینده نقش واسط در احاطه ذرات و جابجایی آنها را بر عهده دارند و هر چه مولکول های اب با سرعت بیشتری به سطح برخورد کنند، توانایی بالاتری در پاک کنندگی دارند.


حال فرض کنید آب در اختیار ندارید پس نیاز به یک ماده دارید که همان نقش واسطه گری آب و مواد شوینده را در برابر ذرات چسبیده شده روی سطح و جرم ها داشته باشد. تکنولوژی مواد شوینده نانو همان ماده است. برای درک بهتر عملکرد این محصول ابتدا نگاهی به عملکرد مواد شوینده و آب در تمیز کردن می اندازیم . هنگامی که جرم یا کثیفی از هر نوع آلودگی (مواد آلی یا معدنی) روی سطوح قرار می گیرند به دلیل جاذبه بین مولکولی حالت چسبندگی ایجاد می شود . انباشته شدن ذرات و جرم های مختلف روی سطوح سبب کدر شدن رنگ آنها می شود .

cars in a carwash


این مواد منحصر به فرد می توانند روی سطوح تا ابعاد بسیار ریز نانومتری نفوذ کنند و ذرات ریز را در برگرفته آنها را با ایجاد رشته های به هم پیوسته به الیاف دستمال منتقل نمایند . بنابراین جرم های بسیار ریز غیر قابل رویت در ابعاد نانو از روی سطوح پاک می شوند . هم چنین این مواد بعد از فرایند تمیزکاری لایه ای روی سطح با چسبندگی بالا ایجاد می کنند که سبب محافظت از آن نیز می شود . کارواش بدون آب نانو یک دستگاه نیست بلکه یک ماده ای شیمیایی است که برای تمیز کردن و ایجاد لایه محافظ روی بدنه خودرو استفاده می شود .

https://abanwash.com/

https://instagram.com/aban_wash

aban

دیدگاه کاربران ...

تعداد دیدگاه : 0

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید

جدیدترین محصولات

مشاهده تمام محصولات