کارواش بدون آب و سوالات مربوط به سرویس کارواش آبان

کارواش بدون آب و سوالات مربوط به سرویس کارواش آبان


با استفاده از انواع سرویس های مختلف کارواش آبان ، نه تنها در سطح شهر متفاوت رانندگی خواهید کرد، بلکه به محیط زیست نیز احترام خواهید گذاشت. نیروهای کارواش ما با استفاده از به روز ترین تکنولوژی های نانو، خودروی شما را بدون استفاده از قطره ای آب، درخشان تر و زیباتر از همیشه خواهند نمود. با استفاده از کارواش آبان دیگر در صف کارواش معطل نشده و مهم تر از همه ، بدنه خودروی شما از آسیب های ناشی از کارواش های سنتی و اتوماتیک در امان خواهد بود.

Waterless CarWash


کارواش بدون آب ( Waterless Car Wash ) یا همان کارواش نانو یک پدیده نسبت جدید در حوزه خدمات خودرو به شمار می‌رود. در کارواش بدون آب یا همان کارواش نانو ، نیازی به استفاده از حجم زیاد آب برای از بین بردن لکه‌ها نیست ؛ زیرا مواد شوینده استفاده شده در این روش با بهره‌گیری از نانو تکنولوژی این قدرت را دارند که فاصله ذرات بین ملکولی لکه‌ها را افزایش دهند و میزان چسبندگی آن‌ها را نسبت به بدنه خودرو کاهش بدهند؛ در این حالت فقط کافی است متصدی کارواش با یک دستمال میکروفایبر اقدام به از بین بردن آثار لکه و آلودگی‌های روی بدنه کند تا به سرعت رنگ بدنه اتومبیل عاری از هرگونه آلودگی شود.

طی پنج سال اخیر در کشورهای پیشرفته اروپایی کارواش‌های معمولی که با بهره‌گیری از آب لکه‌ی روی بدنه خودروها را تمیز می‌کردند جای خودشان را به کارواش‌های بدون آب دادند؛ زیرا در این روش ضمن اینکه از آب کمتری استفاده می‌شود، پروسه شستشوی خودرو بسیار سریع‌تر و البته با کیفیت‌تر انجام می‌شود .

شوینده‌های نانو بر پایه مواد نفتی تولید می‌شوند که با بهره‌گیری از فناوری نانو به مواد شوینده قوی تبدیل می‌شوند؛ از همین رو این شوینده‌ها از نظر ویسکوزیته به واکس‌های مایع شبیه هستند. البته خواص واکس بدنه خودرو را هم همراه خود دارند و می‌توانند به بدنه اتومبیل جلا و درخشندگی ببخشند ؛ از همین رو امروزه در مجموعه‌های خدمات خودرویی پیشرفته در پروسه دیتیلینگ بدنه خودرو‌های لوکس یا کارواش آن‌ها از مواد شوینده نانو استفاده می‌کنند. البته باید این موضوع را هم در نظر گرفت که استفاده از این شوینده‌ها پروسه کارواش را کمی تخصصی می‌کند ؛ زیرا اگر از این مواد بدرستی استفاده نشود ممکن است در پایان کار بر روی بدنه خودرو آثار حرکت دستمال بجا بماند و یا حتی در برخی از مواقع این مواد قادرند آثار ماتی و کدری را بر روی بدنه اتومبیل‌ها بجا بگذارند.

برای بهره‌گیری از این مواد شوینده نانو ، بهتر است ابتدا تمام گرد و خاک‌های روی سطح بدنه خودرو با بهره‌گیری از فرچه و یک دستمال نرم از بین رود و سپس مواد شوینده بر روی بدنه خودرو پاشیده شده و توسط یک ابر مخصوص شستشو یا دستمال‌های شوینده میکروفایبر، مواد بر روی بدنه خودرو در راستای عرضی پیکره اتومبیل پخش شود. اگر مواد شوینده نانو به شکل کامل بر روی رنگ بدنه خودرو پخش نشوند، ممکن است باعث ایجاد لکه و کدری بر روی رنگ شوند؛ این امر در خودروهای تیره رنگ اهمیت بسیار بیشتری پیدا می‌کند. شما هم اگر به سلامت بدنه خودرو خود اهمیت می‌دهید و دوست دارید در کاهش مصرف آب کشور کمک کرده باشید، می‌توانید از خدمات و سرویس‌های تخصصی آبان در خصوص کارواش بدون آب یا همان کارواش نانو استفاده کنید .

سوالات مربوط به سرویس کارواش آبان


آیا هنگام انجام کارواش از آب استفاده می شود؟


خیر، تمامی فرایندهای کارواش آبان بدون استفاده از حتی یک قطره آب انجام می شوند.

هنگام نظافت خودرو از چه موادی استفاده می گردد؟


متخصصین آبان به منظور نظافت خودروها از مواد مخصوص کارواش بدون آب و دستمال میکروفایبر استفاده می نمایند.

برای انجام سرویس کارواش آبان به چه میزان فضا احتیاج می باشد؟


فضای مورد نیاز نیروهای آبان جهت انجام خدمات مورد نظر مشتری زیاد نبوده و فضا تنها می بایست به قدری باشد که نیروهای آبان بتوانند آزادانه پیرامون خودرو حرکت نمایند.

هزینه ی انجام سرویس کارواش آبان چه مقدار می باشد؟


با توجه به این که هزینه ی خدمات آبان وابسته به نوع خودرو می باشد، نمی توان به طور کلی یک قیمت را اعلام نمود. پس از ثبت خودروی مورد نظر، قیمت خدمات کارواش آبان برای آن خودرو قابل مشاهده می باشد.

آیا نیروهای آبان جهت انجام سرویس کارواش به برق احتیاج دارند؟


متخصصین کارواش آبان دارای جاروبرقی های شارژی و همچنین برقی می باشند. در صورت عدم وجود برق آنها می توانند از مدل شارژی آن استفاده نمایند.

در چه مکان هایی امکان انجام سرویس کارواش آبان وجود دارد؟


سرویس کارواش آبان امکان اجرا در کلیه ی مکان های مسقف و همچنین بدون سقف را داشته و تفاوتی مابین داخل پارکینگ و یا داخل کوچه و خیابان وجود ندارد.

مدت زمان انجام سرویس کارواش آبان چقدر می باشد؟


مدت زمان این سرویس با توجه به نوع کارواش انتخابی، نوع خودرو و همچنین میزان کثیف بودن خودرو متفاوت بوده و ممکن است از ۴۰ دقیقه تا ۱۵۰ دقیقه به طول بکشد .

https://www.abanwash.com

https://abanwash.com/

aban

دیدگاه کاربران ...

تعداد دیدگاه : 0

    لطفا قبل از ارسال سئوال یا دیدگاه سئوالات متداول را بخونید.
    جهت رفع سوالات و مشکلات خود از سیستم پشتیبانی سایت استفاده نمایید .
    دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

    دیدگاه خود را بیان کنید

جدیدترین محصولات

مشاهده تمام محصولات