درباره ما

درباره آبان
امروزه تکنولوژی و ارتباطات؛ زندگی روزمره همه افراد را دچار تحول بسیاری کرده، سادگی و راحتی نتیجه این تحول سبب شده که آرامش خاطر و اطمینان بیشتری در زندگی داشته باشیم.
همانطور که امروزه به راحتی با استفاده از گوشی هوشمند خود سریع و با چند لمس ساده روی صفحه گوشی سرویس تاکسی خود را دریافت می‌کنید، ما معتقدیم از این به بعد شما هم می‌توانید با همان سادگی و در محل خود (منزل، محل کار یا هر جای دیگر) خدمات مورد نیاز خودتان را با بهترین کیفیت، در سریعترین زمان و با آرامش خاطر از ارایه دهنده سرویس خود دریافت کنید و از تجربه خوشایند خود با صرفه جویی در هزینه و زمان لذت ببرید و لحظه‌های بیشتری را در کنار کسانی که دوستشان دارید بگذرانید.
شرکت آبان برای شما؛ سادگی، آرامش خاطر، اطمینان و اعتماد، صرفه‌جویی در هزینه و زمان و قابلیت مقایسه کیفیت خدمات را به ارمغان آورده و به شما قابلیت دریافت خدمات و آن هم در محل شما را ارایه می‌دهد.
تیم آبان بر آن است تا با ارایه و تعریف استانداردهای نوین خدمت در محل ، این بخش از صنعت را بازتعریف نماید و از این طریق تجربه کاربری خوش‌آیندی برای مشتریان خود فرآهم نماید. همچنین از این طریق با ایجاد زمینه اشتغال سهم موثری در شکوفایی اقتصاد کشورعزیزمان ایران ایفا نماییم .
تیم کارآفرین آبان با دارا بودن تجارب متعدد در بالاترین سطح مدیریت کسب و کارهای موفق آنلاین در کشور اینک با شناسایی عدم وجود سرویسی بهینه و جامع به منظور خدمات در محل، چکیده تجربیات خود را در پلتفرم آبان پیاده‌سازی و ارایه می نمائیم.